„AR MOKYTOJAS TEBĖRA VEDLYS?“ Apie medijų ir IT raštingumą: suaugusiųjų ir moksleivių rolės (TEO, UPC, ŠMM, Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, projektas „Saugesnis internetas“)

neprisijungus.php

Romas Sakadolskis, Marija Mikalauskienė, Jurgita Smiltė Jasiulionė , Reijo Kupiainen, Sigitas Liaučius, Elisabet Niskakari, Peter Söderholm
2014-11-21 13:00 - 17:45
Trukmė: 285 min.

KS 5.1 (Konferencijų salė 5.1)

(Norėdami registruotis į renginį,
privalote prisijungti.)

Vaikų gyvenimas neatsiejamas nuo interneto ir kitų medijų, kurios juos supa kasdien, tiek namuose, tiek mokykloje. Suaugusiųjų atsakomybė – leisti vaikams naudotis įvairiomis medijomis ir kartu saugoti juos nuo galimų grėsmių. Vaikams augant, suaugusiojo vaidmuo keičiasi – iš sprendimus priimančiųjų svarbu tapti išmintingais patarėjais. Būdų, kaip vaikus nukreipti, padėti jiems saugiai, atsakingai ir etiškai elgtis medijų pasaulyje, yra daug ir įvairių.

Konferencijoje bus kalbama apie gebėjimo suprasti ir naudotis medijomis ir informacijos šaltiniais, sąmoningo elgesio virtualiame pasaulyje svarbą, bus pristatomos Lietuvos ir Šiaurės šalių patirtys diegiant medijų ir informacinį raštingumą ugdymo procese, saugesnės medijų aplinkos kūrimo iniciatyvos, paskelbti konkurso „Metų saugesnio interneto mokytojas“ nugalėtojai. Patirtimi dalysis mokytojai, ekspertai, praktikai iš Lietuvos, Suomijos, Švedijos.

Renginį moderuoja ilgametis „Amerikos balso“ reporteris, žurnalistas Romas Sakadolskis.

Pranešėjai: Marija Mikalauskienė (Inspirata.lt), Jurgita Smiltė Jasiulionė (VšĮ „Vaikų linija“), Reijo Kupiainen (Tamperės universiteto profesorius, Suomija), Sigitas Liaučius („Apple“), Elisabet Niskakari (mokyklos bibliotekininkė, Švedija), Peter Söderholm (IKT pedagogas, Švedija).

Renginys vyks anglų ir lietuvių kalbomis, su sinchroniniu vertimu.

Organizatoriai: IT ir telekomunikacijų bendrovė TEO, Ugdymo plėtotės centras, Švietimo ir mokslo ministerija, Šiaurės šalių ministrų tarybos biuras Lietuvoje, projektas „Saugesnis internetas“.

Dalyviai: mokytojai, bibliotekininkai, būsimi mokytojai, švietimo centrų atstovai, mokinių tėvai, Kultūros ir Švietimo ir mokslo ministerijų atstovai, žurnalistai.

Pirmiems 50-iai užsiregistravusių dalyvių bendrovė TEO dovanoja bilietą į parodą!

Dalyviai: mokytojai, mokyklų vadovai, neformaliojo ugdymo mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai, profesijos mokytojai, mokyklų ir viešųjų bibliotekų bibliotekininkai, edukologai, studentai, universitetų atstovai, kultūros ir švietimo darbuotojai.

Papildoma nuoroda:
http://parodamokykla.weebly.com/konferencija-bdquoar-mokytojas-teb278ra-vedlysldquo.html