Renginiai, į kuriuos galima registruotis II
-
Aktyviųjų mokymo(si) metodų naudojimas ugdant jaunesniojo mokyklinio amžiaus ir specialiųjų ugdymo(si) poreikių mokinius („Čiauškučio bibliotekėlės“ ugdymo priemonės) (leidykla „Raidynėlis“)Irena Kazymirkienė11:00 - 11:45
-
„LEU „Idėjų laboratorija": įdomus mokymasis apie sparnuočių pasaulį" (Lietuvos edukologijos universitetas)12:00 - 12:45
-
Paprastieji mechanizmai mus supančioje aplinkoje (UAB „Mokslo technologijos“)Aušra Kynienė13:00 - 13:45
-
Tiriamosios veiklos ribų praplėtimas mobiliosiomis Einstein laboratorijoms (UAB „Mokslo technologijos“)Romanas Voronovič14:00 - 14:45
-
Kaip sėkmingiau pasiruošti istorijos valstybiniam egzaminui: teoriniai ir praktiniai patarimai (UAB „Baltų lankų“ leidyba)15:00 - 15:45
-
Ateities klasė su „Prestigio“ interaktyviais sprendimais mokykloms („Prestigio“)16:00 - 16:45
-
Ekspertas pamokoje: interaktyvi integruota informatikos, anglų kalbos, dailės pamoka („Prestigio“)17:00 - 17:45
-
Mobilieji įrenginiai projektinei veiklai (Švietimo mainų paramos fondas)11:00 - 11:45
-
Pamoka su programos „Renkuosi mokyti!“ mokytojais – „Sėkmės pupos“ apie kiekvieno mūsų mokymosi sėkmę ir džiaugsmą (Mokyklų tobulinimo centras)Vaiva Vyšniauskaitė,Laura Žukauskaitė,Dovilė Čiškauskaitė12:00 - 12:45
-
e.ŠVIESA: atnaujinta skaitmeninė aplinka mokytojui ir mokiniui (leidykla „Šviesa“)Lina Sergejevienė13:00 - 13:45
-
Svajonių pamoka („Pokyčių link“)14:00 - 14:45
-
Aktyvi klasė: kaip mokytis interaktyviai? (leidykla „ŠVIESA“)Lina Sergejevienė,Neringa Reisienė15:00 - 15:45
-
Mobilieji įrenginiai projektinei veiklai (Švietimo mainų paramos fondas)16:00 - 16:45
-
E. portfelio įrankiai ugdyme (Informacinių technologijų centras)Vaino Brazdeikis,Egidijus Čeponis,Virginija Navickienė,Edita Rabizaitė17:00 - 17:45
-
Mobiliosios BIOKLASĖS pamoka (Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“)11:00 - 11:45
-
Mobiliosios BIOKLASĖS pamoka (Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“)13:00 - 13:45
-
Mobiliosios BIOKLASĖS pamoka (Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“)15:00 - 15:45
-
Mobiliosios BIOKLASĖS pamoka (Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“)17:00 - 17:45
-
Vytauto Kontrimo kūrybinės dirbtuvės „Mokytojo charizmos raiška: atskleisk savo stiprybes“ (Lietuvos edukologijos universiteto Meninio ugdymo katedra)Vytautas Kontrimas11:00 - 11:45
-
Vytauto Kontrimo kūrybinės dirbtuvės „Mokytojo charizma: gestai ir kūno kalba“ (Lietuvos edukologijos universiteto Meninio ugdymo katedra)Vytautas Kontrimas12:00 - 12:45
-
Pamoka „Knygų skirtukas smėlio technika“ (Kėdainių dailės mokykla)Vida Burbulienė,Jovita Buinevičienė13:00 - 13:45
-
Pamoka „Cheminiai ryšiai“ (VšĮ „Kauno bienalė“)Vėjūnė Sudarytė14:00 - 14:45
-
Diskusijos „Mokymasis netradicinėse erdvėse: ko ir kaip galima išmokti gatvėje, muziejuje, traukinių stotyje?“(LR švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras, LR kultūros ministerija, Lietuvos dailės muziejus)Žydrė Jautakytė,Laima Rutkauskienė,Janina Krušinskaitė,Nideta Jarockienė15:00 - 15:45
-
Edukacinis projektas „Turėjo liepa devynias šakas“ (VšĮ „Vikingų kaimas“)Edita Gilė16:00 - 16:45
-
Muzikos pamoka „Planeta orkestras“. Dalyvauja Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, dirigentas Modestas Barkauskas. (Koncertinė įstaiga Lietuvos nacionalinė filharmonija)Modestas Barkauskas17:00 - 18:45
-
Senovinių stalo žaidimų dirbtuvės (VšĮ „Vikingų kaimas“)Edita Gilė14:00 - 14:45
-
Skaitmeninės mokymosi priemonės „Išmanieji robotai“ pristatymas (Ugdymo plėtotės centras)Sonata Bružienė,Natalija Bankauskaitė11:00 - 11:45
-
Darbas grupėse, panaudojant išmaniąsias technologijas („Samsung Electronics Baltics“)Ramūnas Skaudžius12:00 - 12:45
-
Galimybės keisti mokymąsi (Ugdymo plėtotės centras)Irmantas Adomaitis,Linas Bevainis,Asta Birgelytė,Aušra Birgelytė,Nijolė Lazauskienė,Jurgita Petrauskaitė,Margarita Purlienė,Ona Vaščenkienė13:00 - 13:45
-
Žemėlapių kūrėju gali būti kiekvienas! (GIS pamoka) (UAB „Hnit-Baltic“)14:00 - 14:45
-
Moderni pamoka: 8 idėjos, kurias privalai išbandyti („Samsung Electronics Baltics“)Lina Kilčiauskaitė15:00 - 15:45
-
Pirmojo Lietuvoje kulinarinio gido moksleiviams „VMG mokykla. Kulinarinis vadovėlis“ pristatymas („Virtuvės mitų griovėjai“)16:00 - 16:45
-
Atvira pamoka „Ruoniai Baltijos jūroje“ (Lietuvos jūrų muziejus)Edita Bogužienė,Renata Treigienė17:00 - 17:45
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Ateities klasė
Atradimų klasė
Bioklasė
Dūzgės 1
Dūzgės 2
Galimybių klasė
-
Mokinių mokymosi motyvacija ir jos stiprinimo būdaiRamunė Želionienė10:00 - 10:45
-
Ateities klasė su „Prestigio“ interaktyviais sprendimais mokykloms („Prestigio“)11:00 - 11:45
-
Išmani pamoka su „Office365“: istorija („Prestigio“)Mantvydas Vaičiūnas12:00 - 12:45
-
„Robotika mokykloje – ugdome kūrybiškumą!“ („Prestigio“)13:00 - 13:45
-
Dirbtuvės „Vizualus mąstymas“ (Lietuvos kino centras)Maria Leonida14:00 - 15:45
-
Klasės bendruomenės stiprinimasRamunė Želionienė16:00 - 16:45
-
ATRASK lietuvių literatūrą: mokomės kitaip. Atvira pamoka (leidykla „Šviesa“)Vida Naudužienė,Živilė Meškėlienė,Asta Gustaitienė10:00 - 10:45
-
e.ŠVIESA: atnaujinta skaitmeninė aplinka mokytojui ir mokiniui (leidykla „Šviesa“)Lina Sergejevienė11:00 - 11:45
-
Kūrybinių partnerysčių patirtys (Ugdymo plėtotės centras)Tomas Smulkis12:00 - 12:45
-
ATRASK istoriją: mokomės kitaip. Atvira pamoka (leidyka „Šviesa“)Jūratė Litvinaitė13:00 - 13:45
-
Užsienio kalbos mokymasis pasitelkiant muziką (Lietuvos edukologijos universitetas)Giedrė Balčytytė-Kurtinienė14:00 - 14:45
-
Tarptautinio projekto „Skrydis per Europą“ integravimas į pasaulio pažinimo pamoką pradinėse klasėse (Švietimo mainų paramos fondas)E. Aukštuolienė,M. Paliulienė,V. Sinkevičienė15:00 - 15:45
-
„Įdomioji pertrauka“ (Vilniaus Gabijos gimnazija)Edita Venckutė,Rita Adomonienė16:00 - 16:45
-
Mobiliosios BIOKLASĖS pamoka (Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“)10:00 - 10:45
-
Mobiliosios BIOKLASĖS pamoka (Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“)12:00 - 12:45
-
Mobiliosios BIOKLASĖS pamoka (Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“)14:00 - 14:45
-
Mobiliosios BIOKLASĖS pamoka (Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“)16:00 - 16:45
-
Edukacinė pamoka „Etno medus“ (Lietuvos muzikos ir teatro akademija)Gaila Kirdienė,Dalia Urbanavičienė, ,Daiva Vyčinienė10:00 - 10:45
-
Edukacinė pamoka „Etno medus“ (Lietuvos muzikos ir teatro akademija)Dalia Urbanavičienė,Gaila Kirdienė,Daiva Vyčinienė11:00 - 11:45
-
Muzikos pamoka „Muzikos enciklopedija gyvai“ (Koncertinė įstaiga Lietuvos nacionalinė filharmonija)KRISTUPO KVINTETAS12:00 - 12:45
-
Ruperto programos jaunimui pristatymas. Vieša paskaita apie šiuolaikinio meno istoriją (Rupert edukacinė programa)Monika Kalinauskaitė13:00 - 13:45
-
Istorinio kostiumo lėlių iš popieriaus gamyba (Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos „Senųjų amatų dirbtuvės“)Gražina Kriaunevičienė ,Edita Namajūnienė14:00 - 14:45
-
Atvira pamoka „Parepuokim!“ (Lietuvos edukologijos universitetas, Ugdymo plėtotės centras)15:00 - 15:45
-
Mobiliųjų telefonų dirbtuvėlės „Paversk žodžius vaizdais“ („Skalvijos“ kino centras)16:00 - 16:45
-
Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ edukacinis koncertas „Muzika po pamokų“ (VPIO „Trimitas“)17:00 - 18:45
-
Kūrybinių partnerysčių patirtys (Ugdymo plėtotės centras)Andrius Zaidovas10:00 - 10:45
-
Mokymasis internete. Kaip nepasiklysti? („Samsung Electronics Baltics“)Vytautas Miežys11:00 - 11:45
-
Kodėl nuskendo „Titanikas“? Kitoks pasaulio pažinimas pradinėse klasėse (UAB „Baltų lankų“ leidyba)Lukas Birštonas12:00 - 12:45
-
Išmaniųjų technologijų išmanymas – arčiau magijos („Samsung Electronics Baltics“)Mindaugas Breiva13:00 - 13:45
-
Kaip vaikai mokosi kalbų? Ankstyvasis integruotas kalbų mokymas (UAB „Baltų lankų“ leidyba)Vilma Bačkiūtė14:00 - 14:45
-
Išmanusis meninis ugdymas („Samsung Electronics Baltics“)Leonas Milius15:00 - 15:45
-
Kompiuterinės ugdymo priemonės „Žaidžiu ir mokausi“ pristatymas. Naujas požiūris į kalbų mokymą(si). Kalbos atkodavimo metodas. Metodinė literatūra „Mokinio, turinčio ugdymosi sunkumų, pirminis pažinimas“Jovita Kondratavičienė16:00 - 16:45
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Ateities klasė
Atradimų klasė
Bioklasė
Dūzgės 1
Galimybių klasė
-
Ateities klasė su „Prestigio“ interaktyviais sprendimais mokykloms („Prestigio“)11:00 - 11:45
-
Išmani pamoka su „Office365“: geografija („Prestigio“)Mantvydas Vaičiūnas12:00 - 12:45
-
„Robotika mokykloje – ugdome kūrybiškumą!“ („Prestigio“)13:00 - 13:45
-
„Mokytojų TV“ – mokymasis kitaip (Ugdymo plėtotės centras)11:00 - 12:45
-
Aktyvi veikla šeimoms „PAŽINK BALTIJOS RUONIUS“Renata Treigienė,Edita Bogužienė13:00 - 13:45
-
Edukacinis pristatymas „Senobės gyvensena“ (VšĮ „Vikingų kaimas“ ir gyvos istorijos klubas „Leitgiris“)Edita Gilė11:00 - 11:45
-
Dainavimo pamoka-koncertas „Žaiskime su daina“ (Vilniaus kolegijos Menų fakultetas)Eglė Juozapaitienė ,Dalia Babilaitė12:00 - 12:45
-
Edukacinė pamoka „Etno medus“ (Lietuvos muzikos ir teatro akademija)Gaila Kirdienė,Dalia Urbanavičienė,Daiva Vyčinienė13:00 - 14:45
-
„Sveikatiados“ protų mūšis (Projektas „Sveikatiada“)11:00 - 11:45
-
Saugaus eismo pamokėlė vaikams ir tėveliams (UAB „Balltų lankų“ leidyba)Aistė Dijokaitė12:00 - 12:45
-
„Sveikatiados“ protų mūšis (Projektas „Sveikatiada“)13:00 - 13:45
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Ateities klasė
Atradimų klasė
Dūzgės 1
Galimybių klasė